Upravit stránku

Nabízíme:

  • práci v prostředí letecké údržby,
  • kariérní růst,
  • motivující platové ohodnocení,
  • práci na plný úvazek.

Požadujeme:

  • organizační schopnosti
  • dobré počítačové dovednosti
  • anglický jazyk
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost, preciznost,
  • schopnost pracovat samostatně,
  • ochotu se vzdělávat.

Kde a jak?

  • Na plný úvazek v Mošnově
  • Budete i cestovat

Co bude vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za strategii, plánování a administrativní služby školicí organizace.

  • Přímá spolupráce s vedoucím výcvikového oddělení Part-147

  • Plní roli posilování, výběru, koučování a udržení kvalifikovaných zaměstnanců, kteří přispějí k cílům organizace a společnosti jako celku.

  • Zodpovědnost za rozšíření výcvikové organizace na základě schválené strategie

  • Začlení zásady a postupy společnosti do operací obchodních jednotek

  • Monitoruje a kontroluje projektové aktivity společnosti a zajišťuje, aby byly dokončeny v plánovaném časovém období a rozpočtu

  • Poskytuje efektivní řízení obchodních aktivit organizace, které mají co do činění s jejím strategickým a finančním růstem

  • Vytváří nové strategie pro marketing a monitorování

  • Buduje efektivní vztahy s klienty, abychom udrželi dobrý nárůst příjmů pro organizaci

  • Provádí efektivní správu financí

  • Provádí revizi zařízení a uspořádání systému a jeho validaci

  • Nastavuje strategie organizace pro propagační aktivity

  • Analyzuje a zkoumá trendy na trhu; identifikace nových příležitostí v přiděleném regionu

  • Spolupracuje s ostatními týmy, jako je marketingový tým, za účelem vypracování plánů pro uvedení nových produktů na trh a následně jejich implementaci

  • Rozvíjí a komunikuje úrovně očekávání a vizi společnosti členům jednotky. To samozřejmě musí být relevantní pro firemní vizi a cíle společnosti

  • Koordinuje s ostatními vedoucími oddělení, integruje cíle a nápady pro organizační růst

  • Přiděluje zdroje různým centrům a regionům; vše zaměřené na dosažení výsledků

  • Provádí každodenní administrativní úkoly, jako je zpracování informačních souborů a další papírování