Upravit stránku

Náplň práce:

  • zajištění, koordinace a kontrola dílenských prací na revizích a opravách leteckých celků ve spolupráci s manažerem linky těžké údržby a ostatními vedoucími dílen,
  • kontrola kvality plnění přidělených úkolů a v určených intervalech, spolu s vedením údržby hodnotit úroveň pracovníků svěřeného oddělení,
  • řízení oddělení inženýringu, plánování, CAMO oddělení,
  • přidělování pracovníků oddělení technologie a plánování na jednotlivé revize a projekty ve spolupráci s manažery linky těžké údržby a technickým ředitelem,
  • správa veškeré dokumentace související s provozem,
  • spolupráce při vyhodnocení řešení závad letecké techniky a provádění opatření ke zvýšení její spolehlivosti, včetně pravidelného seznamování technického personálu s těmito informacemi,
  • zajištění podmínek pro včasné zahájení a ukončení jednotlivých projektů,
  • dohled nad provedením nápravných opatření plynoucích z auditů kontroly jakosti dle 145.A.65(c) v rozsahu odpovědnosti funkce manažera dílen,
  • kontrola nad vedením záznamů o údržbě dle požadavků Part 145,
  • sestavení plánu směn zaměstnancům dílen a podřízených odděleních, rozdělování zaměstnanců do příslušných skupin a kontrola dodržování pracovní doby,
  • kontrola provádění osvědčování údržby podle požadavků Part 145 pracovníky oprávněnými toto osvědčení vydat,
  • zástup technického ředitele v době jeho nepřítomnosti.

Nabídneme vám:

  • budete součástí týmu pro leteckou údržbu,
  • práci v neobvyklém prostředí dynamické společnosti,
  • vám pomůžeme zvýšit svou kvalifikaci,
  • využijete anglický jazyk na každodenní bázi,
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů.

Požadujeme:

  • minimálně 3 roky na obdobné pozici v leteckém průmyslu,

  • schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost přijmout odpovědnost, schopnost vést a motivovat lidi, odolnost vůči zátěži, pečlivost, flexibilita,

  • znalost předpisů EASA Part 145, výborná znalost prostředí letecké údržby, znalost problematiky řízení a aplikace informačních systémů, kultivovanost ústního a písemného projevu, znalost práce se sadou MS Office, znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost technické angličtiny,

  • posuzování efektivnosti hospodaření útvaru provozu a údržby, kontrola a hodnocení výsledků práce, posuzování a kontrola dodržování vnitřních procesů a vnitropodnikových předpisů v rámci řízení úseku údržby, řízení skupiny zaměstnanců dle operativního plánu.